Kolekcja MELODY jest już na stronie! :)
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki!

Lunedi to marka odzieżowa, która narodziła się z miłości do eksperymentowania ze stylem, fakturami, teksturami oraz materiałami. Uwielbiamy klasykę i elegancję, wysokiej jakości tkaniny i doskonałe kroje. Są one jednak dla nas równie ważne, co budzenie świadomości wśród naszych klientek.

Moda świadoma

Ciężko nam patrzeć na tony poliestru w sieciówkach. Zależy nam, aby zwiększać świadomość o wpływie sztucznych materiałów na środowisko, a w konsekwencji – na zdrowie i życie każdego z nas. Marzymy o tym, aby nasze klientki dokonywały przemyślanych wyborów modowych, ponieważ tylko wspólnymi siłami możemy przeciwstawić się segmentowi fast fashion.

Między pięknem zewnętrznym i wewnętrznym

Pragniemy wyjść naprzeciw tym kobietom, które pragną wyróżnić się z tłumu oraz świadomie manifestować swój własny styl, pełen klasy i szyku. Ubrania są – tak naprawdę – naszą drugą skórą, dlatego powinnyśmy czuć się w nich dobrze, kobieco, a zarazem atrakcyjnie. Chcemy także, aby pozwalały one nam znaleźć harmonię pomiędzy pięknem wewnętrznym a zewnętrznym.

Starannie wyselekcjonowane materiały

W trosce o naszą planetę szyjemy ubrania jedynie ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, takich jak np. jedwab, wiskoza, bawełna, bambus, tencel, len, konopie, modal, wełna, kaszmir. Dzięki ich wykorzystaniu zachwycają one wspaniałym wyglądem oraz pięknie prezentują się przez długi czas.

Klasyka, szyk i ponadczasowość

W naszej kolekcji można znaleźć ubrania ponadczasowe, które są „odporne” na sezonowe nastroje. Co więcej, są one na tyle uniwersalne, że z powodzeniem można odkrywać ich nowe oblicza w coraz to bardziej zaskakujących zestawieniach. Możesz je łączyć i miksować na wiele różnych sposobów, a i tak zawsze będą wyglądały dobrze. Okazuje się bowiem, że klasyka nie ma terminu ważności.

Autorskie projekty ubrań

Projektując nasze ubrania, bazujemy na własnych, autorskich pomysłach. Dzięki temu są one wyjątkowe i nie ma możliwości znalezienia ich w innych sklepach. Jesteśmy świadomi jakości naszych ubrań, dlatego z dumą je nosimy. Wprowadzamy do sklepu jedynie te, które są w każdym detalu dopracowane i spełniają nasze oczekiwania w 100%.
Wszystkie nasze produkty są projektowane oraz szyte w Polsce. Dzięki temu, wspierając nas, wspierasz również lokalne marki.
Odkryj całą naszą kolekcję i skomponuj z nami garderobę już dziś!
Scroll to Top